ÜYE GİRİŞİ

Şifremi Unuttum
Giriş
 
TEKRAR ET
Okulda öğrendiklerini Morpa Kampüs konu anlatımlarıyla tekrar eder.
PEKİŞTİR
Öğrendiği konuları interaktif etkinlikler ve ödevlerle pekiştirir.
BİLGİNİ ÖLÇ
Müfredata uygun
binlerce soruyu çözerek
bilgisini ölçer.
BAŞARINI GÖR
Detaylı raporlarla derslerdeki başarısını değerlendirir.
EĞLENEREK ÖĞREN
Eğitsel oyunlar ve ödüllü bilgi yarışmalarıyla eğlenerek öğrenir.
Morpa Kampüs’ü Keşfet
Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce eğitsel içeriğin ( konu anlatımı, çalışmalar, testler, videolar, belgesel, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir eğitim platformudur.
Neler Var?
Morpa Kampüs’te ilkokul ve ortaokul sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun Konu Anlatımları, İnteraktif Çalışmalar, Sınavlar, Ödev Yaprakları , Çözümlü Soru Videoları, Britannica School , BBC Muzzy İngilizce Eğitim, Belgeseller, Deneyler, E-kütüphane, Yarışmalar, Detaylı Raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.
Nasıl Üye Olunur?
Öğrenciler Morpa Kampüs’e internet üzerinden kredi kartı, banka havalesi, posta çeki, kargoyla kapıda ödeme seçenekleriyle üye olabilirler. Okul yöneticileri, öğretmenler ve üye öğrencilerin velileri Morpa Kampüs’e ücretsiz üye olabilir.
%100'e Varan Kullanıcı Memnuniyeti
Morpa Kampüs üyelerinin her türlü taleplerini dikkate alır ve gerekli geliştirmeleri
yaparak kullanıcı memnuniyetini sağlamaya çalışır.
Mükemmel Bir Site
SILA NUR E.
Öğrenci
Bence her okula giden ve fırsatları olan bir çocuğun morpa kampüsü olmalı. normalde hiç test çözmek istemeyen bir çocuğun morpa kampüsü açınca daha fazla test çözesi geliyor imkanları olan bir ailenin çocuğuna morpa kampüsü alması gerekir.
Deneyler çok güzel ve kullanışlı
ENDER Ö.
Öğretmen
Deneyler yeterliymiş fark etmemişim. gerçekten güzel ve kullanışlı bir site olmuş. özellikle öğrencilerin bireysel çalışmalarında çok kullanışlı olmuş. tüm öğrencilerime tavsiye edebilirim.
Çocuğumuzun başarısını direkt olarak etkiliyor
SELÇUK K.
Veli
Bu ilk üyeliğimiz gerçekten mükemmel bir iş çıkarmışsınız sizi tebrik ederim çocuğumuzun başarısını direk olarak etkileyecektir. Teşekkürler.
Ödevlerimde bana yardımı çok oluyor
Kardelen S.
Öğrenci
Ödevlerimde bana yardımı çok oluyor. Bu harika site yani morpa kampüse çok teşekkür ederim. Mesela test yaptım. Açı konusunda bir yanlışım çıktı. Hemen morpa kampüse girip e-kütüphanede konuyu çalışıyorum. Teşekkürler
Bu heyecanı verdiğiniz için teşekkürler
Ahmet M.
Veli
Kızım için bu İmkanı Sağlayıp Bu heyecanı Verdiğiniz için Teşekkür ederim.İncelediğimde Başarılı bir Çalışma Olduğunu Gördüm.Dahada Gelişeceğine İnanarak Bugün Yerimi Almak İstedim. Başarılarınızın Devamını Dilerim.
Daha çok eğleniyor ve akıllarında kalıyor
BİNNUR K.Y.
Öğretmen
Muhteşem yeni sayfa düzeni çok daha rahat ve kullanışlı eğitim materyalleri bölümü harika olmuş okul kitaplarından ders işlemek zorunda değilim sayenizde. çocuklar daha çok eğleniyor ve akıllarında kalıyor teşekkürler.
Mutlaka üye olun bu siteye arkadaşlar!
EDA A.
Öğrenci
Hiç anlamadığım ardışık sayıları bu siteyle öğrendim.Ayrıca öğretmenim de benim hangi konu anlatımlarını izlediğimi hangi çalışmaları yaptığımı görebiliyor. 80 notumu sizin sayenizde 100 yaptım. Mutlaka üye olun bu siteye arkadaşlar!
toplam üye
1.350.000+
öğretmen
350.000+
öğrenci
1.000.000+
girilen materyal
250.000.000+
çözülen soru
150.000.000+
Siz de binlerce öğretmen ve öğrenci gibi
Morpa Kampüs’e katılın!